DM YAPI ve MADEN KİMYASALLARI KİMYEVİ ÜRÜNLER İTH.İHR.TİC. ve SAN.LTD.ŞTİ.

2013 de Bursa da Maden, Tünel ve İnşaat sektörlerine Enjeksiyon Kimyasal ürünlerini tedarik ve üretim amaçlı kurulmuştur.

2018 de bu sektörde 26 yıl Almanya ve Avrupa’da Üretim, Teknik ve ARGE bölümlerini yönetmiş, birçok ülkede üretim tesisleri kurmuş Fehmi Urhan'ın Firmaya katılımı ile bu ürünleri Avrupa standartlarında Türkiye’de üreten ilk yerli Firma olmuştur.

KALİTE POLİTİKAMIZ

DM Kimya olarak tüm faaliyetlerimizde öncelikle insana ve çevreye duyarlı olmayı benimseyen, sıfır iş kazası hedefi için gerekli çalışmaları yapmayı ve çalışanlarımızı bu doğrultuda bilinçlendirmeyi taahhüt eden bir firmayız.

Vizyon, misyon ve değerlerimize uygun olarak oluşturduğumuz Yönetim Sistemlerinin sürekli iyileştirmesini amaçlıyoruz.

Bu amaç doğrultusunda;
Müşteri odaklı olup, müşteri beklentilerini karşılamada sürekliliği sağlamayı ve müşteri şikayetlerini etkin olarak ele almayı, Risk/Fırsat analizinin etkin yönetimi ile sistemi sürekli iyileştirmeyi ve gerekli yatırımları yapmayı, Proseslerin verimliliğini arttıracak çalışmalar yapmayı, Kaynakların verimli kullanımını sağlamayı amaçlıyoruz.

...

...

Contrary to popular belief

There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour, or randomised words which don't look even slightly believable.There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour, or randomised words which don't look even slightly believable.

There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour, or randomised words which don't look even slightly believable.

There are many variations of passages of Lorem Ipsum available